کد خبر: 1127273 A

علیرضا نجاتی قهرمان کشتی فرنگی گفت:بعد از مسابقات المپیک تمرین خوبی داشتم و در این مسابقات شرکت کردم تا در وزن جدید محک بخورم.

علیرضا نجاتی قهرمان کشتی فرنگی کشورمان در گفتگو با ایلنا درباره شرایط مسابقات صربستان اظهارکرد: مسابقات از سطح  بالایی برخوردار نبودند و استقبال زیادی نشده بود. صربستان، روسیه، مجارستان، یونان و کرواسی کشورهای شرکت کننده بودند.

 وی در ادامه گفت: روسیه در هر وزن3الی 4 نفر آورده بود. تیم روسیه با نفرات برترشان حاظر شدند و انتخابیشون برای جهانی نروژ بود. اما ایران با تیم اصلی‌اش شرکت نکرده بود.

نجاتی در خصوص رقابت در وزن جدید بیان داشت: بعد از مسابقات المپیک تمرین خوبی داشتم و در این مسابقات شرکت کردم تا در وزن جدید محک بخورم. وزن طبیعی‌ام 64 کیلوگرم است که در وزن 67 کیلو کشتی می‌گرفتم و با ارفاق در 69 کیلوگرم رقابت کردم.

ملی پوش کشتی فرنگی کشورمان درخصوص مصدومیتش گفت: متاسفانه در کشتی اول‌ که مقابل روس بود از ناحیه مچ پا آسیب دیدم و در کشتی دوم نتوانستم روی پایم بایستم و ادامه دهم.

 مسابقات امیدهای جهان می‌توانید شرکت کنید با توجه به مصدومیت ایجاد شده؟ به محض برگشت به ایران درمان را شروع می‌کنم و فیزیوتراپی می‌روم فکر می‌کنم با ده روز استراحت بهبودی‌ام کامل شود. تمرینات بالاتنه ام را انجام می‌دهم تا بدنم افت نکند و آماده شوم برای مسابقات امیدهای جهان.

انتهای پیام/
علرضا نجاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر