کد خبر: 251449 A

کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی - کرمانشاه؛

نفرات برتر چهار وزن نخست آزاد و فرنگی رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی که عصر امروز مسابقات نیمه‌نهایی این اوزان را برگزار می‌کنند، معرفی شدند.

نفرات برتر چهار وزن نخست آزاد و فرنگی رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی که عصر امروز مسابقات نیمه‌نهایی این اوزان را برگزار می‌کنند، معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، نفرات راه یافته به جمع چهار نفر مسابقات روز نخست رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی مشخص شدند.
براساس این گزارش در کشتی آزاد و وزن ۵۷ کیلوگرم ساندیپ توما از هند و مصطفی دامادی در یک سو و یونس سرمستی و رضا اطری دیدارهای نیمه نهایی را برگزار می‌کنند.

در وزن ۶۱کیلوگرم بکا لوکاتدزه از گرجستان با آرش دنگسرکی دیدار می‌کند و دیگر دیدار نیمه‌نهایی این وزن را ایمان صادقی و بهنام احسان‌پور برگزار می‌کنند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز ابتدا اباذر اسلامی به مصاف الیزبار اودیکادزه از گرجستان می‌رود و حسن رحیمی نیز با والری آندریتسف از اوکراین مبارزه می‌کند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز دیدارهای نیمه‌نهایی به طور تمام ایرانی خواهد بود و جعفر شمس ناتری در برابر یداله محبی و امین طاهری در برابر پرویز هادی قرار می‌گیرد.

دیدارهای نیمه‌نهایی وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی را محمد نوربخش و اورخان احمداف از آذربایجان و شیرزاد بهشتی طلا و طالح ممدوف از آذربایجان برگزار می‌کنند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم فرنگی نیز روسیان اسرافیلوف و دنیس دمیانکوف اوکراینی با یکدیگر مبارزه می‌کنند و محمدعلی گرائی و مجید یعقوبی در دیگر سو به رقابت می‌پردازند.

در ۹۸ کیلوگرم نیز دی ژیائو از چین و سید مصطفی صالحی‌زاده و کاجیا ایراکلی از گرجستان و دیمیتری تیموچنکو از اوکراین دیدارهای نیمه‌نهایی را برگزار می‌کنند.

در نیمه‌نهایی ۱۳۰ کیلوگرم بشیر باباجان‌زاده در برابر میکولا کوچمی از اوکراین قرار می‌گیرد و امیر قاسمی منجزی نیز در برابر ساندرو دیکلامینجا از گرجستان مبارزه خواهد کرد.

عصر امروز پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه وزن‌کشی اوزان ۶۵،۷۰، ۷۴،۸۶ کشتی آزاد، اوزان ۷۱،۷۵، ۸۰ و ۸۵ کیلوگرم فرنگی و + ۹۰ کیلوگرم پهلوانی برگزار می‌شود.

چین رقابت کشتی کشتی آزاد کشتی فرنگی گرجستان نیمه نهایی وزن نخست فرنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر