کد خبر: 389225 A

صبح امروز و با حضور متخصصان؛

کارگاه آموزشی همکاری مشترک کرمان و ایالت باواریا آلمان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان در زمینه انتقال تجربیات توسعه ای برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، کارگاه آموزشی (همکاری مشترک کرمان و ایالت باواریا آلمان) صبح دوشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان و دو تن از متخصصان در این امر از ایالت باواریای آلمان به میزبانی اتاق بازرگانی کرمان، در زمینه انتقال تجربیات توسعه ای برگزار شد.

محمدرضا فتوت با اشاره به اینکه برگزاری این کارگاه آموزشی، دیدگاه شرکت‌های ایالت بایرن را در ساخت یک زنجیره ارزش پایدار نشان می‌دهد که با ترکیب مواد خام موجود، زیرساخت‌های با کیفیت و برنامه‌های پیشرفته در زمینه انتقال تکنولوژی صورت می‌پذیرد، گفت: این کارگاه می‌تواند در نهایت منجر به یک همکاری مشترک در زمینه توسعه استان شود.

وی خاطرنشان کرد: در این کارگاه آموزشی تمامی خلاءهای موجود در زمینه فناوری و چالش های مرتبط در تشکیل این زنجیره ارزش برای ارائه نقشه راه‌عملی و تبدیل آن به فرصت‌های بازار برای یک سرمایه‌گذاری خارجی به تفکیک بیان شد.

آلمان روابط عمومی سرمایه گذاری فناوری معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر