کد خبر: 162544 A

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان

ماموران پلیس با گشت زنی‌های هدفمند خود در نقاط جرم خیز و حاشیه شهر ۱۳سارق را دستگیر و ۳۱ فقره سرقت را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: ماموران پلیس با گشت زنی‌های هدفمند خود در نقاط جرم خیز و حاشیه شهر ۱۳سارق را دستگیر و ۳۱ فقره سرقت را کشف کردند.
به گزارش ایلنا از کرمان سرهنگ «روانبخش» در تشریح این خبر بیان کرد: در اجرای پاکسازی نقاط جرم خیز و حاشیه‌ای شهر کرمان، ماموران انتظامی با گشت زنی‌های هدفمند و نامحسوس، در ۴۸ ساعت گذشته موفق شدند ۱۳ سارق را دستگیر و ۳۱ فقره سرقت را کشف کنند.
وی با اشاره به کشف ۱۶ دستگاه وسیله نقلیه سرقتی، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه مجرمان دستگیر شده، مقداری اموال مسروقه نیز کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان ابراز داشت: همچنین ماموران پلیس ۳۵ متهم تحت تعقیب مقام قضایی را دستگیر کردند.
وی گفت: ماموران انتظامی با استقرار در نقاط از پیش تعیین شده ۹۱ دستگاه وسایل نقلیه مزاحم، متخلف و فاقد مدارک که موجبات سلب آسایش شهروندان را فراهم می‌کردند توقیف کردند.
وی افزود: سارقان و مته‌مان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
«روانبخش» گفت مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ مرتفع کننده نیازهای فوری مردم در مواقع ضروری بوده و ماموران یگان‌های عملیاتی۱۱۰در ۴۸ ساعت گذشته ۶۴۰ مورد تماس فوریتی را بررسی کردند.
فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت، ارتقاء احساس امنیت شهروندان تلاش می‌کند. و از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

جرم سرقت فرماندهی انتظامی کشف و ضبط ماموران پلیس نظم و امنیت وسایل نقلیه وسیله نقلیه کشف امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر