کد خبر: 888555 A

سخنگوی ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا:

سخنگوی استانی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گفت: محدودیت های جدید تردد برای ورود مسافران در نقاط مرزی با استان‌های همجوار اعمال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مسعود بهرام نژاد سخنگوی ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا اظهار داشت:  تمامی مدیران در ایام تعطیل در محل کار حضور خواهند داشت و دستگاه های اجرایی نیز به عنوان پشتیبان کادر بهداشتی درمانی استان از همه ظرفیت ها استفاده خواهند نمود.

بهرام نژاد افزود: از مردم شریف و فهیم استان تقاضا داریم ضمن رعایت توصیه های بهداشتی، در انجام اقدامات پیشگیرانه نیز مشارکت جدی و موثری داشته باشند تا با همراهی زنجیره انتقال کرونا را قطع کنیم.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا از انجام طرح جدید در مبادی ورودی شهرها خبر داد و خاطرنشان ساخت: این طرح به صورت مستمر و مداوم نظارت و بازبینی شود و کادر درمانی ارتش و هلال احمر نیز ضمن انجام تست های غربالگری،  محدودیت های جدید را برای  تردد مسافرین اعمال خواهند کرد.

بهرام نژاد تصریح  کرد: از امروز برای مسافرین قبل از رسیدن به پلیس راهها نیز محدودیت ایجاد می شود و ورودی های شهر به نقاط مرزی با استانهای همجوار خواهد رفت و طرح زوج و فرد تردد خودروها نیز  در کلیه شهرهای استان انجام می شود.

این مقام مسوول در ستاد استانی ادامه داد: با اینکه مردم کرمانشاه همیشه مهمان نوازی را به عنوان یک صفت و خصلت در وجود خودشان دارند؛ اما در بازه زمانی فعلی و ایام نوروز هیچگونه مسافری را پذیرش نخواهیم کرد، کلیه امکانات اقامتی دستگاه های دولتی تعطیل شده است.

وی گفت: کمیته نظارت بر اجرای مصوبات و عملکرد دستگاه های اجرایی فعالیت کلیه نهادها را برای خدمتگزاری به مردم و حفظ سلامت عمومی ارزیابی خواهد کرد.

بهرام نژاد به تلاش های پزشکان و پرستاران در مقابله با این بیماری اشاره کرد و گفت: در نوروز همه مردم در کنار زحمتکشان بی ادعا، ایثارگران پرتلاش و جهادگران حوزه بهداشت و درمان خواهند بود و با امید به شکست کرونا در لحظه سال تحویل همه همدل  همراه خواهیم شد. و از خانواده های کادر بهداشت و درمان استان به لحاظ پشتیبانی از عزیزان خود برای خدمت به بیماران و سایر مردم صمیمانه سپاسگزارم. 

وی در خاتمه بیان داشت:  عبور از بحران کرونا فقط با مشارکت مردم امکان پذیر است؛ بر همین اساس نقشه راه کنترل و مبارزه با کرونا و وظایف همه دستگاه های اجرایی مشخص  شده؛ اما ضمانت اجرای همه طرح ها مشارکت مردم است. 

پیشگیری بیماری کرونا کنترول ورودهای کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر