کد خبر: 261481 A

فرماندار کرمانشاه:

با وجود تحریم‌های دشمنان و تنگناهای مالی ایجاد شده برای کشور، دولت امسال در عرصه داخلی در کنترل تورم کارنامه موفقی داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنای کرمانشاه، آخرین جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه با حضور مدیران دستگاههای مختلف دولتی در فرمانداری شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

فرماندار کرمانشاه در این جلسه ضمن تشکر از تمامی مدیران و دولتمردان  کرمانشاهی ضمن بر شمردن برنامه ها ی صورت گرفته درسال نود و سه در شهرستان کرمانشاه ..از تحقق 100 درصدی تعهد اشتغال شهرستان کرمانشاه در سال 93 خبر داد.

فضل الله رنجبر تعهد اشتغال شهرستان کرمانشاه در سال 93 را 14 هزار شغل عنوان کرد و افزود: برخی از دستگاه‌ها تا 200 درصد سهمیه اشتغال خود نیز شغل ایجاد کرده و برخی نیز زیر 50 درصد بودند.

فرماندار کرمانشاه از همکاری و مشارکت دستگاه‌های مربوطه برای اجرای سیاسیت‌های دولت قدردانی کرد و افزود: دولت تدبیر و امید در سال 93 توفیقات ارزشمند و اثرگذاری کسب کرد.

رنجبر بیان داشت: با وجود تحریم‌های دشمنان و تنگناهای مالی ایجاد شده برای کشور، دولت امسال در عرصه داخلی در کنترل تورم کارنامه موفقی داشت.

وی اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را از دیگر خدمات ارزنده دولت در سال 93 برشمرد و گفت: اجرای طرح فوق موجب ایجاد امیدواری در بین مردم و حمایت مقام معظم رهبری را در پی داشته است.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: در عرصه سیاست خارجی نیز دولت مقتدرانه و با حمایت ویژه رهبر معظم انقلاب و ملت ایران به‌عنوان بهترین پشتوانه دستگاه دیپلماسی، پروژه ایران‌هراسی که دشمنان به‌دنبال آن بودند را با اشراف کامل کنترل کرد.

رنجبر افزود: دولت یازدهم در شرایط سختی کار را به دست گرفت که تامین مالی برخی از مسائل بسیار دشوار بود و با وجود تنگناهای موجود و شیطنت دشمنان در عرصه اقتصاد بین‌المللی توانسته امورات کشور را تدبیر کند و آن را به پیش ببرد.

وی مقوله دولت پاک را یکی از سیاست‌های دولت در سال 94 بیان کرد و ادامه داد: یکی از سیاست‌های راهبردی دولت این است که دست‌های ناپاک و فاسد را از بدنه دولت قطع کند.

فرماندار کرمانشاه بر خدمت‌گزاری صادقانه کارمندان دولت تاکید کرد و بیان داشت: پاسداری از دستاوردهای انقلاب و تقویت اعتماد مردم به دولت مهمترین هدف دولت از اجرای سیاست مذکور است.

رنجبر تصریح کرد: هر فردی در هر سمتی مرتکب فساد مالی شود، باید با قاطعیت با وی برخورد کرد و در حوزه شهرستان کرمانشاه نیز این سیاست‌ها با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

وی «طرح‌محوری» را به‌عنوان مهمترین دغدغه‌ سال جدید با رویکرد ایجاد اشتغال در شهرستان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: تمامی دستگاه‌ها باید به فراخور استعداد و امکانات موجود طرح‌های خود را اعلام کند.

اشتغال اقتصاد ایجاد اشتغال ایران تورم دولت رهبر معظم انقلاب فرماندار مقام معظم رهبری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر