کد خبر: 248042 A

فرماندار کرمانشاه:

فرماندار کرمانشاه به همراه معاون مدیرکل دادگستری این استان در دیدار با یکی از خانواده های ولی دم در کرمانشاه که از قصاص قاتل فرزندشان گذشته بودند، بر ترویج فرهنگ و بخشش در جامعه تاکید کرد.

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در شب گذشته، فرماندار کرمانشاه به همراه معاون مدیر کل دادگستری این استان، بخشداران مرکزی و بیلوار به همراه چند تن از روحانیون سطح شهر و جمعی از بزرگان و معتمدین محل با حضور در منزل یکی از اهالی روستای «کرم بست» از توابع بخش بیلوار ضمن قدردانی از پدر و مادر مقتول و تشکر از زحمات و تلاش‌های بزرگان محل در راستای ایجاد صلح و سازش در سخنانی با اشاره به فرهنگ غنی و سرآمد بخشش و دوری گزینی از انتقام در اسلام و با توجه به احادیثو تاکیدات فراوان امیر مومنان و مولی متقیان که خود مظهر عفو و بخشش و گذشت بوده است، اظهار داشت: شاهدیم که ایشان چگونه در عین قدرت و توانمندی مسلط بر خشم خود و مروج عفو بخشش بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، فضل الله رنجبر گفت: ما پیرو پیامبر و وصایا ایشان هستیم که تمام وجودشان خیر، برکت و مهربانی و عطوفت است. قطعا کسانی که به هنگام قدرت و مکنت می‌توانند طناب دار را از گردن قاتل بردارند، یقینا تاسی از پیامبر و مولی متقیان و بزرگان دین خواهند داشت و با این اقدام خداپسندانه خود، گامی مهم در راستای ترویج فرهنگ گذشت و بخشش خواهند برداشت.

فرماندار کرمانشاه خواهان گسترش هرچه بیشتر فرهنگ عفو و بخشش در عموم جامعه شد و خواستار گسترش آن در بین اقشار مختلف اجتماع شد.

پدر و مادر ترویج فرهنگ جامعه خانواده خشم دین فرماندار معاون کرمانشاه بخشش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر