کد خبر: 237813 A

نگاه ویژه به بحثمهارت آموزی در جامعه کاملاً ملموس است و با برنامه ریزی لازم سعی داریم فرهنگ مهارت آموزی را در درون خانواده‌ها نهادینه کنیم.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه با اشاره به این که نگاه ویژه نسبت به بحثمهارت آموزی در جامعه ملموس است، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی لازم سعی داریم فرهنگ مهارت آموزی را در درون خانواده‌ها نهادینه کنیم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، داوود ناصری امید در نشستی خبری مبنی بر تشریح عملکرد ۹ ماه گذشته فنی و حرفه‌ای کرمانشاه با اشاره به استقبال بسیار خوب خانواده‌ها درخصوص آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سال‌های اخیر، گفت: مسئولان و دولتمردان بر این امر توافق نظر دارند.

وی افزود: طی ۹ ماه گذشته در استان در بخش دولتی چهار میلیون نفر ساعت و در بخش آموزشگاه‌های خصوصی دو میلیون نفر ساعت آموزش داده شده است.

ناصری امید تصریح کرد: باتوجه به مشکلات درآمدی دولت، سال جاری هیچ بودجه‌ای به اعتبارات استان در زمینه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نسبت به سال گذشته اضافه نشده.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه به توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در روستاها تأکید و توجه به نیاز شهرستان‌ها و روستاها به ترویج و آموزش مهارت‌ها را اساسی توصیف کرد.

بودجه جامعه خانواده دولت فنی و حرفه ای مشکلات آموزی نگاه ملموس بحثمهارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر