کد خبر: 224046 A

در دیزل‌آباد رخ داد؛

تلاش‌های بسیاری از اهالی کشتی مثل: حمید سوریان، عبدالله موحد و محمدرضا طالقانی برای جلب رضایت خانواده اولیای دم موثر نیفتاد.

قهرمان رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگژوی چین که به اتهام قتل عمد در زندان دیزل‌آباد کرمانشاه زندانی بود، صبح امروز به علت نامعلومی در زندان درگذشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بابک قربانی در ۹ تیر ۱۳۹۱ و در یک نزاع، جوانی ۲۵ ساله را در کوه‌های کرمانشاه به قتل رساند. وی به همراه برادرش و برای شکار به ارتفاعات کرمانشاه می‌رود که در مسیر بازگشت در محلی به شنا کردن مشغول می‌شوند، اما ممانعت برخی افراد حاضر در محل، منجر به درگیری لفظی و فیزیکی شده و پس از آن قربانی با تفنگ‌شکاری خود فرد ممانعت کننده را به قتل می رساند و متواری می‌شود.

قربانی ملی‌پوش سابق کشتی فرنگی که به اتهام قتل مدتی خود را مخفی کرده بود، ۴ مرداد ۹۱ خود را به ماموران نیروی انتظامی استان کرمانشاه معرفی کرده بود.

گفتنی است، تلاش‌های بسیاری از اهالی کشتی مثل حمید سوریان، عبدالله موحد و محمدرضا طالقانی برای جلب رضایت خانواده اولیای‌دم موثر نیفتاد. این در حالی است که محمد قربانی برادر بزرگتر بابک قربانی که در این درگیری به همراه برادرش شرکت داشت نیز در زندان به اتهام مشارکت در قتل محبوس است.

محمد قربانی بعد از مدت‌ها حضور در زندان و به عنوان تماشاگر در رقابت‌های قهرمانی کشور در تهران شرکت کرده بود.

چنین شایعه شده که بابک قربانی خودکشی کرده است که این مساله از سوی منابع رسمی تا این لحظه تایید نشده است.

بازی خانواده خودکشی زندان قتل کشتی کشتی فرنگی محمدرضا طالقانی ملی پوش نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر