کد خبر: 162528 A

در صورت واریز نکردن سهم آورده؛

براساس مصوبه شورای مسکن افرادی که برای تکمیل سهم آورده خود به سازمان مراجعه نکنند، از لیست حذف شده و سایر افراد متقاضی که قبلا ثبت نام کرده و براساس اولویت جایگزین می شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت مسکن مهر در کاهش تورم در حوزه مسکن، گفت: براساس مصوبه شورای مسکن افرادی که برای تکمیل سهم آورده خود به سازمان مراجعه نکنند، از لیست حذف شده و سایر افراد متقاضی که قبلا ثبت نام کرده و براساس اولویت جایگزین می شوند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی، حسن فدایی " گفت: با توجه به روند خوب پیشرفت فیزیکی مسکن مهر، مشکل خاصی در زمینه تکمیل فیزیکی مسکن های مهر استان نداریم و از لحاظ سرعت پیشرفت پروژه، از میانگین کشوری و سایر استانها، جلوتر هستیم.

این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: در بحثزیر ساخت ها به ویژه در پروژه مسکن مهر " رازی " با یک سری از تنگناها مواجه هستیم و به علت آماده نبودن زیر ساخت هایی نظیر آب و فاضلاب، گاز و برق، روند تکمیل این مسکن مهر به کندی پیش می رود.

وی افزود: اداره کل راه و شهرسازی برای برون رفت از مشکل زیر ساخت ها، به جد تلاش می کند و در این راستا بحثها و نشست های خوبی با معاونت عمرانی استانداری داشته و امید می رود با اقدامات خوب " مجتبی نیک کردار " و هماهنگی های صورت گرفته این روند تسریع یافته و در آینده نزدیک شاهد تکمیل این پروژه ها در استان باشیم.

فدایی در پایان از همه متقاضیان خواست که برای تحویل مستندات قانونی به سامانه مسکن مهر مراجعه کرده و نسبت به تشکیل پرونده، قرارداد مشارکتی، پیش فروش، عرضه، دریافت دفترچه تقسیط و یا تکمیل سهم آورده اقدام کنند.

آب و فاضلاب اداره کل راه برق تورم راه و شهرسازی استان روابط عمومی گاز مسکن مسکن مهر سهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر