کد خبر: 128330 A

در شش ماهه سال‌جاری؛

بیش از۲۳۰۰ متر عملیات اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در سطح شهر گیلانغرب اجرا شده است.

ایلنا: مدیر امور آب و فاضلاب شهر گیلانغرب گفت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از۲۳۰۰متر عملیات اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در سطح شهر گیلانغرب اجرا شده که از این مقدار، ۹۵۰ متر عملیات اصلاح و ۱۳۵۰ متر توسعه شبکه توزیع آب بوده که در راستای خدمات رسانی به مشترکین گیلانغرب انجام گرفته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از گیلانغرب، باوندپوری اظهار داشت: در این مدت امور آبفای شهر گیلانغرب از چشمه سراب ۱۰۳۴۳۹۳ متر مکعب آب استحصال و پس از گند زدایی و کلر زنی در سطح شهر توزیع شده است.

باوندپوری افزود: این امور در زمینه کمیت، کیفیت و بهداشت آب از هیچ کوششی فروگزار نبوده و در راستای بهداشت و سلامت آب، در مدت زمان سپری شده بیش از ۱۴۴۸ مورد کلر سنجی از شبکه توزیع و ۲۲۳۲ مورد نیز از مخازن صورت پذیرفته و برای گند زدایی آب بیش از ۱۶۰۰ کیلوگرم گاز کلر استفاده کرده است.

وی تاکید کرد: در گیلانغرب تمامی آب‌های تولید شده بوسیله گاز کلر گندزدایی می‌شود.

باوندپوری افزود: اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در گیلانغرب از محل اعتبارات داخلی و طرحهای عمرانی تامین اعتبار شده است که در مجموع برای این خدمات مبلغ یک میلیارد ریال از محل طرح‌های عمرانی و مبلغ یک میلیارد ودویست میلیون ریال از محل منابع داخلی هزینه شده است.

آب و فاضلاب خدمات رسانی سلامت گاز توسعه توزیع آب شبکه متر گیلانغرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر