کد خبر: 120290 A

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه:

در راستای حمایت از تولید کننده و حذف دلال و واسطه نخستین بار بورس ذرت در استان و در منطقه ماهیدشت ایجاد شده است.

ایلنا: رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه در جمع مسئولان شهرستان گیلانغرب از پرداخت خسارت بیمه محصولات کشاورزی سال گذشته کشاورزان نقاط مختلف استان براساس میانگین تولید ۵ سال گذشته آن‌ها خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گیلانغرب، علی اشرف منصوری گفت: در راستای حمایت از تولید کننده و حذف دلال و واسطه نخستین بار بورس ذرت در استان و در منطقه ماهیدشت ایجاد شده است و از این پس عرضه این محصول در استان با قیمت واقعی و روز جهانی محاسبه می‌شود.

وی از اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در سطح ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان گیلانغرب خبر داد.

در ادامه این نشست، بیات معاون آب منطقه‌ای استان هم از از اجرای شبکه فرعی انتقال آب در ۱۵۰ هکتار دیگر از اراضی پایین دست سد زاگرس و افزایش آن به ۴۰۰ هکتار تا دوماه آینده خبرداد.

شهبازی مدیر عامل آبفار استان کرمانشاه نیز در این نشست بیان داشت: ۱۳ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه‌های آبرسانی روستایی در گیلانغرب اختصاص یافته است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در این نشست از اجرا و تکمیل طرح هادی در دو روستای شهرستان گیلانغرب تا پایان امسال خبر داد و افزود: به متقاضیان واجد الشرایط احداثمسکن روستایی در سطح استان علاوه بر سقف تسهیلات مبلغ ۲۰ میلیون ریال هدیه رهبری بعنوان تشویق اعطا می‌شود.

حمایت از تولید سازمان جهاد کشاورزی استان کشاورزی محصولات کشاورزی مسکن معاون کرمانشاه استان بورس کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر