کد خبر: 1100958 A

معاون استاندار کرمانشاه :

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تقدیر از سوابق درخشان پیشکسوتان ورزش استان تاکید کرد: آنچه که موجب ماندگاری نام کرمانشاه به عنوان استان پهلوان خیز و قهرمان پرور شده نتیجه تلاش‌های چندین ساله بزرگان ورزش بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، حسین خوش اقبال در نشست با انجمن پیشکسوتان ورزش استان اظهار داشت: هر جامعه ای احترام پیشکسوتان خود را حفظ نکند در حق خود جفاکار کرده است  امیدواریم که بتوانیم جایگاه پیشکسوتان را در استان ارتقا دهیم. 

 وی با اشاره به نظرات و پیشنهادات مطرح در این نشست تصریح کرد: انجمن پیشکسوتان با عشق و علاقه و بدون چشمداشت شکل گرفته است که مطالبات به حقی دارند و این انجمن  نه در تقابل با هیات های ورزشی بلکه در کنار و معین آنها و در راستای توسعه استان حرکت می کند.

معاون استاندار کرمانشاه با تاکید بر اهتمام به دغدغه های پیشکسوتان ورزش استان افزود: امروز استانی می تواند سهم بیشتری از اعتبارات بگیرد که جایگاهها و شخصیت های بزرگی داشته باشد و این جایگاه در حوزه ورزش بسیار مهم است. 

خوش اقبال با بیان اینکه ورزش استان نیاز به تربیت قهرمانان و مدال آوران دارد ادامه داد: هزینه در ورزش سرمایه گذاری به حساب می آید و هر چه به امر ورزش اهتمام وجود داشته باشد از آسیب های اجتماعی کاسته می شود و علاوه برآن ورزش موجب تبدیل ظرفیت های نهفته به قهرمانان مدال آور می شود.

 

انتهای پیام/
ورزشکاران استان کرمانشاه انجمن پیشکسوتان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر