کد خبر: 915405 A

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: با هدف جلوگیری از ترددهای غیرضروری، طرح توزیع الکترونیکی سوخت مصرف کنندگان بخش کشاورزی استان از ابتدای تیر اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، عبدالله گیتی‌منش اظهار داشت: این کار در راستای ارائه خدمات مطلوب به مصرف کنندگان سوخت بخش کشاورزی و از طریق بستر بانکی و الکترونیکی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این طرح شامل مصرف کنندگانی می‌شود که سهمیه ماهیانه آنان کمتر از ۶ هزار لیتر است، افزود: عرضه خارج از شبکه و قاچاق سوخت، هزینه بالای چاپ و توزیع و امحای حواله‌های صادره از جمله مشکلات ناشی از توزیع سوخت به صورت حضوری است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با شبکه بانکی استان مصرف کنندگان جز با مراجعه به سایت نیو تجارت آسان  https://newtejaratasan.niopdc.ir و ثبت نام، سهمیه سوخت آنان در کارت بانکی شارژ می‌شود.

گیتی‌منش با اشاره به وجود بیش از ۶۲ هزار مصرف کننده جز در استان از آمادگی کامل برای تامین و توزیع سوخت مورد نیاز این بخش خبر داد و اضافه کرد: در سال‌های گذشته نیز توزیع الکترونیکی نفت سفید ۲۸ هزار خانوار نفت سفیدسوز اجرا شده است.

وی خواستار تسریع در اجرای طرح پلاک گذاری ادوات کشاورزی استان، با پیگیری سازمان جهاد کشاورزی و کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان شد.

بخش کشاورزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشاورزی نفت مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر