کد خبر: 767558 A

معاون استاندار کردستان خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از مصوب شدن 320 میلیارد ریال تامین اعتبار به بخش‌های کشاورزی و صنعت خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی با اعلام این خبر اظهار کرد: مبلغ 320 میلیارد ریال از محل کمک‌های فنی و اعتباری استانی به منظور تامین 8 % یارانه سود تسهیلات پرداختی به بخش‌های کشاورزی و صنعت اختصاص یافته است.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای حمایت از واحدهای تولیدی فعال استان، حفظ اشتغال موجود و همچنین تحقق شعار سال و تاکیدات مقام معظم رهبری بر "رونق تولید" انجام گرفته است.

فیروزی در ادامه گفت: تاکنون 50 % از این اعتبارات تخصیص یافته و به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شده که از این مبلغ 100 میلیارد ریال به بخش صنعت و معدن و 60 میلیارد ریال نیز به بخش کشاورزی تخصیص یافته است.

139506061721576808492194

معاون اقتصادی استاندار افزود: مبلغ تخصیص یافته، با ساز و کار کمیته نظارت و تخصیص یارانه سود تسهیلات بانکی، به واحدهای تولیدی فعال و منطبق با سیاست‌های تولید و اشتغال پرداخت می‌شود.

فیروزی از فعالان تولید در حوزه‌های صنعت و کشاورزی استان که برای ادامه فعالیت، حفظ اشتغال موجود و یا ایجاد اشتغال جدید، نیازمند سرمایه در گردش هستند خواست، با مراجعه به دستگاه‌های ذیربط در اسرع وقت، تقاضای خود مبنی بر استفاده از این تسهیلات یارانه‌دار را مطرح کنند.

تسهیلات بانکی سرمایه صنعت کشاورزی یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر