کد خبر: 743395 A

بهمن مرادنیا:

استاندار کردستان از کلیه مدیران، فرمانداران و بخشداران استان خواست در این ایام که احتمال وقوع سیل پیش بینی شده است در محل ماموریت خود حاضر باشند.

به گزارش ایلنا، بهمن مرادنیا در جلسه مدیریت بحران استان ضمن تاکید بر لزوم حضور مدیران، فرمانداران و بخشداران در محل خدمت، خاطرنشان کرد: در این شرایط حساس که احتمال وقوع سیل پیش بینی شده، ما باید در کنار مردم و در محل ماموریت خود حاضر باشیم.

وی از زحمات نیروهای نظامی و انتظامی در برقراری نظم و امنیت استان طی روزهای سپری شده از ایام نوروز قدردانی کرد و افزود: در صورت بروز حادثه، حضور نیروی انتظامی به منظور حفظ امنیت و کمک به مردم، مورد تاکید است.

مرادنیا از آموزش و پرورش و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز خواست نظارت بیشتری بر محل های اسکان مهمان های نوروزی داشته باشند.

مرادنیا همچنین متذکر شد: در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز که حاضر به استفاده از کمک های دولتی نیستند حتما باید برخورد شود.

وی در این جلسه از زحمات تمامی کسانی که رفاه، آسایش و امنیت مردم و مسافران استان را در این ایام فراهم نمودند تقدیر و تشکر کرد و از آنها خواست کماکان به تلاش های خود ادامه دهند.

آموزش و پرورش سیل صنایع دستی و گردشگری مسافران نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر