کد خبر: 740744 A

استاندار کردستان مطرح کرد:

استاندار کردستان گفت: فضاسازی های رسانه ای بیشتر از خود تحریم ها جامعه را به واکنش وادار می‌کند و بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.

به گزارش ایلنا، بهمن مرادنیا در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان، با بیان این مطلب که ایران در یک جنگ اقتصادی با آمریکا و متحدانش قرار دارد قابل انکار نیست، اظهار داشت: جدا از تاثیر مستقیم این تحریم ها بر مردم، فضاسازی‌های رسانه ای و فضای مجازیست که جامعه را به واکنش وادار می کند و بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی افزود: یک تیم رسانه ای در خارج از کشور، به مشکلات دامن می‌زند که در این شرایط و در این مقطع حساس لازم است رسانه های کشور تلاش کنند تا نگرانی ها در جامعه کمتر شود. 

مرادنیا در ادامه با اشاره شایعات و فضاسازی های رسانه ای درپی مسمومیت عده ای از شهروندان شهرستان قروه، تاکید کرد: در چنین شرایطی، روابط عمومی دستگاه ها باید به سرعت اطلاع رسانی کنند و نگرانی جامعه را برطرف کنند. 

استاندار کردستان با بیان این موضوع که همه مشکلات را نباید ناشی از ضعف دولت بدانیم، گفت: دولت خود ما هستیم که همه تلاش داریم تا مشکلات مرتفع شود و در این شرایط باید رسانه ها بیشتر کمک کنند تا مشکلات کشور کمتر شود. 

مرادنیا در پایان با گله مندی از دخالت برخی نمایندگان استان در تصمیم گیری ها و انتصابات استاندار، گفت: باید با همکاری و همفکری تلاش کنیم تا مشکلات استان را حل کنیم و به جای منافع شخصی توسعه استان را هدف قرار دهیم.

ایران جامعه رسانه مشکلات تحریم ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر