کد خبر: 709503 A

کشف 178 مورد تخلف در کردستان؛

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از کشف 178 مورد تخلف از تاریخ یکم دی ماه لغایت 7 دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، فرزاد سردارزاده با بیان این مطلب اظهار کرد: از تاریخ های یاد شده در مجموع 2 هزار و 120مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته بالغ بر 178 مورد تخلف کشف شد که در این رابطه در مجموع 2 میلیارد و 473 میلیون و 445 هزار و 712ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

سردارزاده با اشاره به کشف 178 مورد تخلف در این بازرسی ها بیان داشت: در این رابطه 159فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی عمده این تخلفات صورت گرفته را گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت اعلام و اذعان کرد: برای این پرونده ها در مجموع 2 میلیاردو 473میلیون و 445 هزار و 712ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 106 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 45مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.

 

 

بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت دی ماه سازمان صنعت معدن و تجارت صنعت گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر