کد خبر: 699095 A

جعفری مطرح کرد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان به همراه جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی از استعدادها و توانایی‌های بخش کشاورزی شهرستان کامیاران بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، خالد جعفری در حاشیه بازدید از ایستگاه پمپاژ دوگانه روستای نشور سفلی گفت: این ایستگاه با مساحت کلی ٧٠ هکتار، زمینه بهرمندی ٦٠ خانوار را فراهم کرده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر این پروژه فعال و نیازمند تکمیل و تجهیز ایستگاه‌های دوگانه و تهیه الکتروپمپ‌های رزرو و اتصالات داخل ایستگاه و همچنین ارتقاى سیستم تامین نیرو (برق) است.

جعفری همچنین در ادامه از ایستگاه پمپاژ تعاونی گاوشان بخش مرکزی شهرستان کامیاران نیز بازدید بعمل آورد و با تاکید بر اینکه ایستگاه پمپاژ تعاونی گاوشان در مساحت کلی ٣٧ هکتارانجام می شود ادامه داد: ١٠ خانوار از این پروژه بهرمند و پروژه در حال اتمام است و با تکمیل و تجهیز استخرهای سه گانه و تهیه الکتروپمپ های رزرو به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان در ادامه در راستای بررسی وضعیت اجرای پروژه پایاب سد گاوشان برای بررسی وضعیت موجود در فاز یک و دو که در سطح ٣٥٠٠ هکتار در حال اجرا است، بازدید کرد.

بخش کشاورزی برق جهاد کشاورزی سه گانه مسئولان استانی و شهرستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر