کد خبر: 655253 A

شهردار بانه به ایلنا خبر داد:

شهردار بانه گفت: بودجه مورد نیاز برای پرداخت بدهی ادارات و دستگاه های اجرایی به شهرداری بانه، به طور جداگانه تأمین می‌شود و در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

وریا وثوقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: در دیدار اخیر با دکتر نوبخت، رئیس‌سازمان برنامه و بودجه کشور مقرر شد بودجه مورد نیاز برای پرداخت بدهی دستگاه های اجرایی به شهرداری به طور ویژه تأمین شود و در اختیار آنها قرار گیرد.
 
وی افزود: با اختصاص ردیف اعتباری در شهرستان، زمینه مناسبی فراهم شد تا در دیدار با دکتر نوبخت، درخواست اختصاص بودجه مناسب برای اجرای این طرح ها را مطرح کنیم که بانظر مساعد ایشان مواجه شد.

وثوقی، پروژه انتقال آب مورد نیاز فضاهای سبز شهری بانه از تصفیه خانه فاضلاب، احداث تالار فرهنگ شامل فرهنگ سرا و سالن آمفی تئاتر، احداث پل اصلی واقع در مسیر کمربندی جدید سقز-مریوان و برنامه هدایت آب‌های سطحی و نیز احداث پارک گردشگری بابوس را مهم ترین این طرح ها ذکر کرد.
 
شهردار بانه خاطر نشان کرد: اجرای بیشتر این طرح‌ها از ابتدای فصل عمرانی سالجاری توسط شهرداری آغاز شده است و اختصاص اعتبارات جدید، موجب تسریع و تسهیل در اجرای این طرح ها می شود.
بودجه تئاتر دستگاه های اجرایی سازمان برنامه و بودجه شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر