کد خبر: 550220 A

158 کارآفرین کردستانی با ثبت نام در سامانه کارآفرینان برتر، برای حضور در دوازدهمین جشنواره استانی امتنان از کارآفرینان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش ایلنا، رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل با بیان این خبر گفت:  ثبت نام از متقاضیان دوازدهمین جشنواره استانی کارآفرینان همزمان باسراسر کشور یازدهم شهریورماه امسال در کردستان آغاز گردید که با توجه به مهلت یک ماهه و تمدید آن تا پایان مهرماه گذشته، در مجموع 158 فعال اقتصادی در شهرستان های استان با ثبت نام در سامانه کارآفرینان برتر آمادگی خود را برای حضور در این رویداد استانی اعلام داشتند.

لطف الله ملامیرزایی با بیان اینکه سهم در نظر گرفته شده برای ثبت نام از متقاضیان کردستانی 345 نفر بوده است، افزود: تمام امکانات و ظرفیت های های لازم برای ارائه مشاوره و ثبت نام داوطلبین در مدت زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام انجام گرفت.

رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اظهارداشت: در این مدت دیواندره با تحقق صد در صدی سهمیه اختصاص یافته برای ثبت نام کارآفرینان رتبه نخست و برتر استانی را کسب کرد و دهگلان و سنندج با کمترین درصد تحقق، رتبه های پایانی در عملکرد ثبت نام کارآفرینان را داشتند.

به گفته ملامیرزایی دوازدهمین جشنواره استانی امتنان از کارآفرینان برتر در راستای شناسایی کارآفرینان خلاق و نوآور و تجلیل از آنها به منظور اشاعه فرهنگ کارآفرینی برگزار می گردد که در نهایت یکنفر از این افراد نیز به عنوان کارآفرین برتر کشوری انتخاب و با حضور مقامات کشوری در تهران مورد تجلیل قرار می گیرد.

وی در پایان گفت: زمان ویرایش و تکمیل مشخصات و مستندات افراد ثبت نام شده در این جشنواره، تا دوازدهم ماه جاری خواهد بود.

 

سنندج کارآفرینان رتبه نخست جشنواره کارآفرینان برتر اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر