کد خبر: 540201 A

فرماندار قروه مطرح کرد:

فرماندار قروه گفت: خدمت به مردم، تکریم ارباب رجوع، خوش رفتاری، امیدوار کردن مردم به نظام اسلامی و حفظ وحدت از وظایف مهم مسئولان و ادای دین به شهدای والامقام و جامعه است.

به گزارش ایلنا، پرویز کولانی با بیان این مطلب افزود: مبنای پیروزی انقلاب اسلامی نشات گرفته از قیام امام حسین(ع) است و رزمندگان اسلام با تاسی از سالار شهیدان کربلا در هشت سال دفاع مقدس با از خود گذشتگی و ایثار در برابر دشمنان ایستادگی کردند و پیروزی را برای ملت به ارمغان آوردند.

کولانی با بیان اینکه وحدت میان مردم یکی از مصادیق مهم امر به معروف در استان کردستان بویژه شهرستان قروه است، تاکید کرد: مصداق منکر هم ایجاد اختلاف و بر هم زدن وحدت است.

فرماندار قروه با اشاره به اینکه یکی از عوامل تقویت جایگاه نظام اسلامی در عرصه ملی و بین المللی وحدت است، افزود: هدف اصلی دشمنان از بین بردن وحدت و جایگاه نظام اسلامی است لذا وظیفه داریم برای تقویت جایگاه نظام وحدت را در جامعه تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه دشمن بدنبال ایجاد اختلاف در میان مسلمانان است، تاکید کرد: هم اکنون که در اوج آرامش و اقتدار هستیم باید قدر وحدت خود را بدانیم و در جهت حفظ این همبستگی قدم برداریم.

کولانی با اشاره به اینکه دشمن وحدت جامعه اسلامی را هدف قرار داده است، یادآور شد: آنها بدنبال تفرقه افکنی و از هم پاشیدن اتحاد مسلمانان هستند و هر کاری که به وحدت جامعه اسلامی ضربه بزند را انجام می‌دهند.

جامعه جامعه اسلامی دین مسلمانان نظام اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر