کد خبر: 482841 A

از سوی کارد فنی صورت گرفت؛

ششمین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ کشور از امروز با دعوت کادر فنی از کژوان سلیمی و شیرزاد قادری ۲ قایقران مریوانی در دریاچه زریبار مریوان آغاز شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی‌روئینگ مردان‌کشور در رده سنی‌جوانان و بزرگسالان از امروز پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه در دریاچه زریبار مریوان اردو می زنند.

ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ مردان کشور برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و جهانی 2017 با حضور 12 قایقران تا روز 26 اردیبهشت ماه در دریاچه زریبار برگزار می شود. 

در بخش جوانان شیرزاد قادری از کردستان میلاد اله وردیان و رضا قهرمانی از آذربایجان غربی، امیرحسین محمودپور از گیلان و در رده بزرگسالان: کژوان سلیمی از کردستان، عاقل حبیبیان و افشار حیدری از آذربایجان غربی، خشایار عباس آبادی و امیر آقازاده از تهران ، پیام مطاعی از کرمانشاه ، سیدمجتبی شجاعی و بهمن نصیری از زنجان پاروزنان حاضر در این مرحله از اردو هستند.

کژوان سلیمی و شیرزاد قادری 2 قایقران مریوانی در آبان ماه سال گذشته به رقابت های روئینگ جوانان آسیا در کشور تایلند اعزام شدند که کژوان سلیمی توانست نشان نقره بخش چهار نفره را از آن خود کند.

اردوی تیم ملی استان کردستان تیم ملی رقابت مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر