کد خبر: 475739 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان مطرح کرد:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال «اقتصاد مقاوتی؛ اشتغال و تولید» توسط مقام معظم رهبری تصریح کرد: اگر مدیران بتوانند نقش خود را در بهره‌گیری از تمام امکانات و توان مجموعه خود زمینه تحقق و اجرای شعار سال فراهم خواهد شد.

به گزارش ایلنا، دکتر حسن خدابنده لو با بیان این مطلب افزود: یکی از وظایف جمعیت هلال احمر آموزش و پرورش اعضا جهت حضور در اجتماع بوده و در این راستا با بهره گیری از پتانسیل اعضا خود می تواند آنان را جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی در محیط زندگی خود آماده سازد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال «اقتصاد مقاوتی؛ اشتغال و تولید» توسط مقام معظم رهبری«مدظله العالی»  تصریح کرد: اگر مدیران بتوانند نقش خود را در بهره‌گیری از تمام امکانات و توان مجموعه خود به درستی به کار ببرند زمینه تحقق و اجرای شعار سال فراهم خواهد شد.

خدابنده لو عنوان کرد: در چند سال اخیر جمعیت هلال احمر استان کردستان تمام فعالیت های محوری خود را با تکیه به توان اعضا در شاخه‌های مختلف از جمله کانون‌های شش‌گانه جوانان، خیرین، داوطلبان و نجاتگران پایگاه های امدادی را با هدف تقویت روحیه رهبری و فعالیت تیمی که لازمه فعالیت و اشتغال یک فرد در اجتماع است به انجام رسانده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان خاطرنشان ساخت: دستگاه های اجرایی باید از موازی کاری و صرف هزینه های که منجر به هدر رفتن منابع ملی می شود پرهیز کنند تا بشود با یک مدیریت درست بهترین بازخورد را از نیروها و منابع دریافت کرد.

اشتغال اقتصاد جمعیت هلال احمر استان دستگاه های اجرایی مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر