کد خبر: 463526 A

مدیرکل امور بانوان استانداری کردستان عنوان کرد:

مدیرکل امور بانوان استانداری کردستان گفت: برخلاف دیدگاه ضعف مدیریتی نسبت به زنان، در میان زنان مدیران توانمند زیادی هستند که با بهره گیری از سبک مدیریت خوب و اعمال شیوه‌های مناسب، روند کارها را با نظم و انضباط بهتری پیش می برند.

به گزارش ایلنا، لیلا آژیر در اولین دوره آموزشی طرح ملی توان افزایی زنان مدیر و مسئول در استان کردستان با اشاره به اینکه زنان در راستای ارتقاء پست های مدیریتی با موانعی روبرو هستند، گفت: دیدگاه فضای کار زنانه و سبک مدیریت زنان در ادارات، زنان را از سبک رایج در سازمان دور می کند.

وی اظهار داشت: برخی دیدگاه‌های غلط در زمینه شیوه مدیریتی زنان در ادارت وجود دارد و زنان در مقایسه با مردان در شیوه مدیریتی ناتوان‌تر تلقی می شوند.

وی ادامه داد: برخلاف دیدگاه ضعف مدیریتی نسبت به زنان، مدیران توانمند زیادی هستند که با بهره‌گیری از سبک مدیریت خوب و اعمال شیوه های مناسب، روند کارها را با نظم و انضباط بهتری پیش می برند.

آژیر هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را توانمند سازی زنان، حضور پررنگ زنان در عرصه مدیریتی، فراهم کردن بستر مناسب برای تحقق انتظارات بانوان و بهبود شاخصه های حوزه بانوان عنوان کرد.

اسناد بالادستی ریاست جمهوری در حوزه زنان به نقش زنان در توسعه برنامه های ملی و بین المللی، توانمندسازی حقوقی، پی گیری عدالت جنسیتی و هدفمند کردن و موثر بین سازمانی توجه ویژه ای دارد.

بر اساس هماهنگی های معاونت امور زنان و خانواده هفت ساعت دوره آموزشی ویژه بانوان مسئول در ادارات در رده های مختلف مدیریتی در استان ها پیش بینی شده است که 12 ساعت آموزش حضوری و 25 ساعت آموزش غیر حضوری است.

استان کردستان ریاست جمهوری زنان مردان استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر