کد خبر: 456634 A

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان:

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان گفت: انقلاب ایران مردمی‌ترین‌انقلاب در میان انقلاب‌هایی است که تا امروز انجام‌شده و هیچ انقلابی مانند انقلاب اسلامی پایگاه مردمی نداشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روشن خوش نوازی در "جشن انقلاب "دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کردستان که امروز در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد،ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب ما را با بعضی از انقلاب‌های بزرگ دنیا نظیر انقلاب کبیر روسیه و فرانسه مقایسه می کنند اما ویژگی‌های منحصربه‌فردی انقلاب ما دارد که در هیچ یک از این انقلاب‌ها نیست و در هیچ‌یک از این انقلاب‌ها ، وحدت مردم و دولت به‌اندازه انقلاب ایران نبوده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان در خصوص حاکمیت در انقلاب اسلامی بیان داشت: انقلاب ایران عمیق‌ترین انقلاب‌های جهان بوده و تمام ارکان جامعه را تغییر داد ، بی‌شک هیچ انقلابی این‌قدر وارد معنویات نشده و به آن نپرداخته است وجامع ترین انقلابی است که تمامی زندگی بشری  را در بردارد .

خوش نوازی به استقلال انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت: همه انقلاب‌ها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی،  یا شرقی یا غربی بودند ،مستقل‌ترین انقلاب در جهان ، انقلاب اسلامی ایران است و مشروع‌ترین انقلاب است.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب ایران مردمی‌ترین انقلاب در انقلاب‌هایی است که تا امروز انجام‌شده است  و هیچ  انقلابی  مانند انقلاب اسلامی پایگاه مردمی نداشته  است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان در خصوص هجمه‌های دشمن تصریح کرد: انقلاب اسلامی مظلوم‌ترین انقلاب‌هاست به خاطر اینکه بیشترین هجمه‌ها را بوده است و این هم به خاطر استقلال آن است.

خوش نوازی به وصیت‌نامه امام اشاره کرد و گفت: در وصیت‌نامه سیاسی امام همه این‌ها  را در برمی‌گیرد :شک نباید کرد که انقلاب اسلامی از همه انقلاب‌ها جداست هم در پیدایش و هم در کیفیت مبارزه و هم در انگیزه انقلاب و پیام و جامع‌ترین پیام از انقلاب ایران است .

وی افزود: یکی از تحلیل گران مسائل خاورمیانه اعلام کرده است که ایران یکی از  آزادترین، مدرن‌ترین و منسجم‌ترین کشورهای خاورمیانه محسوب می‌شود.

استان کردستان انقلاب انقلاب اسلامی ایران پیروزی انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر