کد خبر: 203679 A

نماینده مجلس؛

انش آموزان باید یاد بگیرند که اشیاء، موجودات و فعالیت‌ها هر کدام در جای خود قابل احترام هستند.

حامد قادرمرزی، روز سه شنبه در آیین معارفه رییس دانشگاه فرهنگیان کردستان در سنندج افزود: و برای تحقق این مهم باید سیستم پرورشی را تقویت کرد.
به گزارش ایلنا، نماینده مردم شهرستان‌های قروه ودهگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه آموزش در سیستم تربیتی ما فقط برای یادگیری است و به اصل موضوع که تربیت و پرورش است توجه نمی‌شود و این مساله نیازمند بازنگری اساسی است.

قادرمرزی با بیان اینکه سیستم تعلیم و تربیت باید تفکر و عقیده را به دانش آموزان یاد دهد، گفت: دانش آموزان باید یاد بگیرند که اشیاء، موجودات و فعالیت‌ها هر کدام در جای خود قابل احترام هستند.

وی افزود: کار معلم بیش از هر چیز در پرورش انسان‌هایی که در تنش و تضاد میان جوامع محلی و جهانی، تنش میان سنت‌ها و تجدد و تنش میان مادیات و معنویات قرار دارند، نمایان است.

وی اذعان داشت: به طور متوسط روزانه ۱۶۴ هزار صفحه مطلب و موضوع جدید در دنیا منتشر می‌شود که بسیاری از این مطالب در تضاد با یکدیگر قرار دارند.

قادرمرزی با اشاره به اجماع و حسن انتخاب هر شش عضو مجمع نمایندگان کردستان در انتخاب مسعود الماسی به عنوان رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان کردستان گفت: وی از نیروهای وزارت آموزش و پرورش و دارای مدرک دکترای جغرافیای سیاسی است.

قادرمرزی در مورد سابقه فعالیت الماسی گفت: وی مدت زیادی به عنوان شهردار قروه و سریش آباد خدمات زیادی انجام داده و تغییر و تحولاتی مثبتی هم ایجاد کرده است.

در ادامه این آیین از زحمات یکساله محی الدین امجدیان تقدیر و مسعود الماسی به عنوان رییس جدید دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مدرس کردستان معرفی کرد.

آموزش و پرورش تعلیم و تربیت دانش آموزان مجلس شورای اسلامی معارفه معلم نماینده مردم وزارت آموزش و پرورش آموزش انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر