کد خبر: 256330 A

در دومین جمعه اسفند ماه:

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: برگزاری کوهگشت‌های خانوادگی نشاط و شادابی در بین خانواده‌ها را چند برابر می‌کند.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: برگزاری کوهگشت‌های خانوادگی نشاط و شادابی در بین خانواده‌ها را چند برابر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان مهدی نادعلی، در حاشیه هشتاد و چهارمین کوهگشت خانوادگی که در روستای خزاق برگزار شد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌های ورزشی که در طبیعت، فضاهای کوهستانی و بکر برگزار می‌شود، شادمانی و سلامت را برای خانواده‌ها به همراه دارد.

وی افزود: پیر و جوان، زن و مرد و کودک و نوجوان با شور و شوق خاصی در دومین جمعه اسفند ماه مسیر ۵/۲ کیلومتری از بالای روستای خزاق تا درگله را با پای پیاده طی کردند.

به گفته وی، پاکسازی کوهستان، پذیرایی و سرویس دهی رایگان خانواده های کاشانی از جمله برنامه های هشتاد و چهارمین کوهگشت خانوادگی بود که در محیطی کاملا شاد و سالم برگزار شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، حضور اعضای شورای اسلامی شهر و پرشور شهروندان کاشانی را در برنامه های ورزشی، فرهنگی و هنری این سازمان قابل تقدیر دانست.

گفتنی است: هشتاد و چهارمین کوهگشت خانوادگی با حضور حسین حیدریان نایب رییس شورای اسلامی شهر، علی هاشمی طاهری عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مهدی نادعلی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، سجاد مظفری تبار مدیراداره ورزش و تفریحات سالم و خانواده های کاشانی با همکاری ناحیه شهرداری خزاق و اتوبوسرانی جمعه هشتم اسفند ماه در روستای خزاق کاشان با برگزار شد.

اعضای شورای اسلامی شهر خانواده زن و مرد سلامت شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری فرهنگی و هنری کودک و نوجوان کوهستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر