کد خبر: 230299 A

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان؛

برخورد دو خوردوی سواری پژو ۴۰۵ و پیکان درانتهای خیابان کارگر کاشان، ابتدای جاده شهدای محمدآبادباعثفوت یک نفرو مصدومیت ۲نفر شد.

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: برخورد دو خوردوی سواری پژو ۴۰۵ و پیکان در انتهای خیابان کارگر کاشان، ابتدای جاده شهدای محمدآبادباعثفوت یک نفرو مصدومیت ۲نفرشد.

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبرگفت: مامورین امداد و نجات مستقر در ایستگاه شماره ۱ و۴سازمان پس از اطلاع از این حادثه از طریق ستادفرماندهی، درساعت ۹و ۴۶ مورخ ۱۲/۹ / ۹۳، درمحل حاضر و اقدامات لازم جهت جلوگیری از انفجار خودرو، خروج متوفیان و مصدومین گرفتار در داخل خودرو‌ها و انتقال ایشان جهت مداوا، ازطریق عوامل امدادی معمول انجام شد. روح الله فدائی افزود: به علت شدت حادثه راننده خودروی پژو متاسفانه فوت و یک سرنشین آن و راننده پیکان مصدوم شدند.

وی در ادامه از رانندگان عزیز خواست تا توصیه‌های ایمنی را جدی گرفته وضمن رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و حرکت باسرعت مطمئنه ازبروز این گونه حوادثناگوار جلوگیری و از هموطنان عزیز درخواست کرد تا در مواقع بروز سوانح رانندگی از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری کرده ومامورین امداد و نجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی را در انجام وظایف خود یاری کنند.

آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری امداد و نجات پژو تصادف جاده خودرو روابط عمومی سازمان سازمان آتش نشانی فوت کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر