کد خبر: 227945 A

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان عنوان کرد:

اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از طرح‌های مهم دولت است که اجرای صحیح آن رضایتمندی بیماران را به همراه دارد.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بیماران از اجرای طرح تحول نظام سلامت، ابراز رضایت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان، دکتر فرزندی‌پور در جریان بازدید از روند اجرای بسته خدمتی «ارتقای هتلینگ» بخش کودکان مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان در گفتگو با خبرنگاران افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از طرح‌های مهم دولت است که اجرای صحیح آن رضایتمندی بیماران را به همراه دارد.

وی، ضمن تقدیر از فعالیت پرسنل در راستای خدمت رسانی به مردم، طرح تحول نظام سلامت را فرصتی برای رفع مشکلات بهداشتی درمانی مردم عنوان کرد و بر اهمیت رضایت بیماران از نحوه سرویس دهی در بیمارستان‌ها و رفع مشکلات و نواقص موجود در این زمینه‌ها تاکید کرد.

دکتر فرزندی‌پور با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت، امید زیادی را برای مردم ایجاد کرد، افزود: هزینه‌های درمان تا پیش از طرح تحول نظام سلامت، بخش زیادی از سبد هزینه‌های خانوار را به خود اختصاص داده بود اما با اجرای این طرح و در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العلی) «بیمار جز رنج بیماری نباید رنج دیگری را تحمل کند» کاهش هزینه‌ها در بخش درمان، بار بسیار زیادی را از دوش بیماران برداشت.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان، همچنین ضمن تاکید بر توجه بیشتر به وضعیت هتلینگ اتاق‌های بیمارستان، با بیماران به گفتگو پرداخت و دستورات لازم را صادر کرد.

بیمارستان خدمت رسانی به مردم دانشگاه علوم پزشکی دولت سلامت شهید بهشتی کاهش هزینه کودکان مشکلات هزینه های درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر