کد خبر: 207102 A

برای پانزدهمین سال متوالی:

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از برگزاری پانزدهمین کاروان دوچرخه سواری این سازمان از کاشان تا مشهد الرضا(ع) خبر داد.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از برگزاری پانزدهمین کاروان دوچرخه سواری این سازمان از کاشان تا مشهد الرضا(ع) خبر داد.

مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس پانزدهمین کاروان دوچرخه سواری سازمان رفاهی تفرحی شهرداری کاشان با عنوان " از مشهد اردهال تا مشهد الرضا(ع) "، فردا اول مهر ماه به منظور تجدید میثاق با آرمان های شهدا و عطر افشانی گلزار شهدای این شهرستان را تا آستان مقدس ثامن الحجج(ع) رکاب می زنند.

وی گفت: ۱۲ نفر از دوچرخه سواران کاشانی اول مهر ماه ساعت ۸ صبح از گلزار شهدا و بعد از بدرقه شهرداری جهت ارادت و عشق به اهل بیت(ع) تا مشهد الرضا(ع) را رکاب می زنند.

به گفته سرپرست پانزدهمین کاروان دوچرخه سواری سازمان رفاهی تفرحی شهرداری کاشان، دوچرخه سواران کاشانی مسافت یک هزار و ۳۰۰ کیلومتری کاشان تا خراسان رضوی را بعد از عبور از ۲۳ شهر رکاب می زنند.

سجاد مظفری تبار، کاشان، قم، تهران، بومهمن، دماوند، فیروزکوه، سوادکوه، قائم شهر، ساری، نکا، بهشر، بندر گز، گرگان، علی آباد کتول، مینودشت، گالیکش، آش خانه، بجنورد، شیروان، فاروج، قوچان، چناران و مشهد را از جمله این ۲۳ شهر نام برد.

وی غبارروبی گلزار شهدای گرگان و ساری را از جمله برنامه های این کاروان برشمرد.

مدیر اداره ورزش و تفریحات سالم رفاهی تفرحی شهرداری کاشان افزود: این کاروان دوچرخه سواری، پنج شنبه، دهم مهر ماه همزمان با شب شهادت سلطانعلی بن امام محمد باقر(ع) که هر ساله مراسم سنتی مذهبی قالیشویان در مشهد اردهال کاشان برگزار می شود را برای عرض ادب و ارادت در آستان مقدس ثامن الحجج(ع) خواهند بود.

پانزدهمین کاروان دوچرخه سواری با همکاری هیات دوچرخه سواری، شهرداری، اداره ورزش و جوانان و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار می شود.

اداره ورزش و جوانان اهل بیت خراسان رضوی دفاع مقدس دماوند دوچرخه سواری شهرداری عشق قم مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر