کد خبر: 205897 A

با استقبال بسیار خوب خانواده‌های کاشانی:

دوازدهمین جشنواره کودک و نوجوان با استقبال بسیار خوب شهروندان و خانواده های کاشانی شب گذشته(۲۷شهریور ماه) به کار خود پایان داد.

دوازدهمین جشنواره کودک و نوجوان با استقبال بسیار خوب شهروندان و خانواده های کاشانی شب گذشته(۲۷شهریور ماه) به کار خود پایان داد.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان گفت: دوازدهمین جشنواره کودک و نوجوان از ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه هر شب با حضور ۵۰۰ نفر از خانواده های کاشانی در سالن مهربان فرهنگسرای مهر برگزار شد.

مهدی نادعلی اظهار داشت: سالن مهربان فرهنگسرای مهر این سازمان هر شب با ظرفیت فضایی و محیطی خود در افزودن صندلی ها به سالن در استقبال کودکان و نوجوانان، حضور چشمگیر آنها را رقم می زد.

وی، فراهم کردن محیطی شاد و با نشاط، فرهنگ سازی آداب شهرنشینی، فضای سبز و شهروند نمونه، ایجادی فضایی همراه با سلامت و شادابی را از جمله اهداف این جشنواره برشمرد.

به گفته وی، شهروند نمونه و شهر الکترونیک، شهروند نمونه با آداب شهرنشینی و فضای سبز، شهروند نمونه و مشارکت کار گروهی و شهروند نمونه قانونمدار از عناوین و موضوعات چهار شب این جشنواره با ایفای نقش هنرمندان کاشانی محسن بلوری، مرتضی جعفر کاشانی و وحید رضا صادق پور به روی صحنه رفت.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، قرائت قرآن توسط قاری نوجوان، اجرای نمایش های طنز، مسابقه پیامکی، نقاشی، بهترین خاطره، خطابه خوانی، نقاله خوانی، اجرای موسیقی ارف و ویژه جشنواره متنوع و شاد برای کودکان را از جمله برنامه های این جشنواره عنوان کرد.

دوازدهمین جشنواره کودک و نوجوان از ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار شد.

خانواده سلامت شهر الکترونیک شهرنشینی فرهنگ سازی کودک و نوجوان کودکان کودکان و نوجوانان موسیقی نقاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر