کد خبر: 201591 A

رییس اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل؛

ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در شهر نوش آباد، ۲۵ درصد است در حالی که متوسط این ضریب در استان اصفهان ۱۴ و در شهرستان آران و بیدگل ۱۸ درصد است.

رییس اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل گفت: ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در شهر نوش آباد ۲۵ درصد است در حالی که متوسط این ضریب در استان اصفهان ۱۴ و در شهرستان آران و بیدگل ۱۸ درصد است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، «محمود دهقانی» در نشست شورای اسلامی شهر نوش آباد افزود: با ایجاد زیر ساخت‌های لازم، هم اکنون امتیاز تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت در مناطق مسکونی نوش آباد بدون نوبت و به روز واگذار می‌شود.

به گفته وی، نوش آباد دارای بیش از سه هزار و ۷۰۰ شماره تلفن ثابت مشغول به کار دارد که دارای ضریب نفوذ ۳۵ درصد است و با توجه به ضرورت توسعه فناوری ارتباطات، کابل کشی در شهرک صنعتی انصار نوش اباد و شهرک مسکونی شهرداری تا پایان انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: به منظور پوشش کامل تلفن همراه در نوش آباد و همچنین منطقه صنعتی انصار این شهر، دو سایت BTS در این شهر فعال شده است.

وی گفت: مرکز مخابرات نوش آباد، با بهره‌مندی از سایت دیتا، آماده واگذاری پورت دیتا به مشترکین حقوقی شامل سازمان‌ها، بانک‌ها و ادارات در کمترین زمان ممکن است.

دهقانی افزود: به منظور ارائه خدمات مخابراتی به ساکنان مناطق حاشیه شهر و کشاورزان مزارع نوش آباد، یک سایت تلفن ثابت بی‌سیم در مخابرات این شهر نصب شده و سرویس دهی می‌کند.

استان اصفهان اینترنت پوشش تلفن تلفن همراه شماره تلفن شورای اسلامی شهر شهرداری فناوری مخابرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر