کد خبر: 180875 A

با حضور وزیر راه و شهرسازی و استقبال بسیار بی نظیر مردم دارالشهدای آران و بیدگل

با حضور وزیر راه و شهرسازی و استقبال بسیار بی نظیر مردم دارالشهدای آران و بیدگل بعداز ظهر جمعه ششم تیر ماه کلنگ احداثجاده ۱۰۵ کیلومتری آران و بیدگل به گرمسار با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان به زمین رده شد

با حضور وزیر راه و شهرسازی و استقبال بسیار بی نظیر مردم دارالشهدای آران و بیدگل بعداز ظهر جمعه ششم تیر ماه کلنگ احداثجاده ۱۰۵ کیلومتری آران و بیدگل به گرمسار با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان به زمین رده شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل، این طرح، تنها طرح عمرانی(صفر درصد پیشرفت) بودجه سال ۱۳۹۳ است که اعتبار سالیانه آن تامین شده است.

در فراخوان مناقصه اجرای این طرح اعتبار اولیه آن حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده و اعتبار کل اجرای این طرح ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام و زمان اجرای آن نیز ۴ سال پیش بینی شده است.

همچنین همزمان با آغاز عملیات اجرایی جاده آران و بیدگل به گرمسار فاز اول جاده کنار گذر آران و بیدگل و کاشان به طول ۲۲ کبلومتر نیز به بهره برداری رسید.

جاده ۱۰۵ کیلومتری آران و بیدگل با اتصال به سه راهی چرم شهر ورامین به جاده مسدود شده قم - گرمسار وصل خواهد شد و ‌ حدود ۱۰۰ کیلومتر راه مردم آران و بیدگل به گرمسار را کوتاهتر خواهد کرد.

وزبر راه و شهرسازی در سفر به شهرستان آران و بیدگل ضمن شر کت در نماز جمعه آران و بیدگل و ایراد سخنرانی در مصلای نماز جمعه این شهر، از بیمارستانهای ثامن الحجج(ع) و سید الشهداء آران و بیدگل و جاده نوش آباد به سفید شهر نیز بازدید نمودند و در جریان روند ساخت این بیمارستانها و مشکلات جاده حادثه خیز سفید شهر قرار گرفتند.

شایان ذکراست در مراسم آغاز عملیات اجرایی جاده آران و بیدگل به گرمسار علاوه بر حضور معاون عمرانی استاندار اصفهان، مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان، نماینده مردم شهرستانهاب کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و سرپرست فرمانداری آران و بیدگل، روسای ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل، حضور بسیار چشمگیر مردم دارالشهدهای آران و بیدگل در میدان فولاد این شهرستان نیز چهره بسیار غیر قابل وصفی را به این مراسم بخشیده بود.

دراین مراسم مردم آران و بیدگل با ذبح شتر، گوسفند، دود نمودن اسپند و نقاره زنی توسط خادمین حرم مطهر هلا بن علی علی(ع) در ورودی جاده آران و بیدگل به گرمسار از وزیر راه وشهرسازی و همراهان استقبال بسیار خوبی نمودند.

اصفهان بودجه راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان زمین فولاد مجلس شورای اسلامی مشکلات مناقصه وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر