کد خبر: 145867 A

کارشناس مسوول آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش کاشان:

کارشناس مسوول آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش کاشان از اجرای طرح جابجایی یک روزه مدیران، در مدارس این شهرستان خبر داد.

ایلنا: کار‌شناس مسوول آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش کاشان از اجرای طرح جابجایی یک روزه مدیران، در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان «مهدی نجوی» در گفت‌و‌گو با خبرنگاران افزود: هدف از اجرای این طرح، آموزش غیر رسمی همکار از همکار در جهت تبادل تجارب مدیریتی و همفکری و مشارکت مدیران در بهبود امور آموزشی و پرورشی است.

به گفته وی، آشنایی با نقاط قوت و ضعف درون سازمانی و شناسایی فرصت و تهدیدهای محیط سازمانی، در کیفیت بخشی فرآیند مدیریت به ویژه در امر آموزش و پرورش از جمله اهداف این طرح بود.

وی تصریح کرد: یکی از اثربخش‌ترین شیوه‌های مدیریت، توجه و تبادل نظر ارکان درون و بیرون سازمان است که در آیات قرآن و سیره ائمه معصوم صلوات اله علیه به آن سفارش شده و باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: یکی از صفات خداوند، آشکارکننده خوبی‌ها است که با اجرای این گونه طرح‌ها در سطح مدارس عملکرد مثبت همکاران به بقیه معرفی شده و تلاش جمعی در جهت رفع نقص‌ها و کاستی صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد: یکی از تئوری‌های مدیریت، کار با دیگران درجهت ارائه خدمت بهتر است، که در تفویض اختیار به کارکنان و تمرکززدایی از بازدیدهای مرسوم کار‌شناسان اداری نمود و بروز پیدا می‌کند.

کار‌شناس مسوول آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: در اجرای این طرح، مدیران مدارس متوسطه، با حضور در مدارسی غیر از محل کار خود، مدیریت‌‌ همان واحد آموزشی را در یک روز کاری، براساس تئوری‌های مدیریتی برعهده گرفتند.

بیش از نه هزار دانش آموز شهرستان کاشان در ۹۲ واحد آموزشی متوسطه دوره اول، مشغول به تحصیل هستند.

آموزش و پرورش دانش آموز قرآن کاشان آموزش مدیران مدیریت متوسطه مدارس مسوول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر