کد خبر: 652375 A

شعار اصلی در شرکت ترنجان استفاده از ماده موثر 100% طبیعی است به طوریکه اثرات مربوط به این محصولات مربوط به گیاه موجود در محصولات می باشد و هیچ ماده موثری در تکمیل فرآیند اثر گذاری ، دخیل نیست.

پور محمدی مدیرعامل شرکت آرایشی بهداشتی ترنجان در گفتگو با ایلنا اظهار داشت:  شرکت ترنجان از دل یک تجربه قدیمی به نام دلبان و فن آوری روز ،پا به عرصه تولید گذاشت.

وی افزود: این شرکت با تأکید بر آب و هوای این مرز و بوم و با استفاده از گیاهان بومی کشور عزیز ایران اقدام به تولید محصولاتی نموده است که از یک سو منحصر به فرد بوده و از طرفی وابستگی کشورهای دیگر را به حداقل رسانده است.

پور محمدی تصریح کرد: محصولات ترنجان به صورتی طراحی و عرضه می شود که هر محصول تکمیل کننده محصول بعدی بوده و تداخلی با هم ندارند. شعار اصلی در شرکت ترنجان استفاده از ماده موثر 100% طبیعی است به طوریکه اثرات مربوط به این محصولات مربوط به گیاه موجود در محصولات می باشد و هیچ ماده موثری در تکمیل فرآیند اثر گذاری ، دخیل نیست.                         

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۴_۱۶-۳۱-۲۸

 وی بیان کرد: یکی از افتخارات این شرکت ثبت اختراع برای اولین محصول عرضه شده به بازار تحت عنوان کرم ضد لک شیرین بیان می باشد .تمرکز شرکت ترنجان علاوه  بر بازارهای داخلی، با درنوردیدن بازارهای کشورهای دیگر میباشد که با اتکاء بر کیفیت ایرانی به این مهم دست پیدا خواهیم کرد. 

photo_2018-08-04_16-32-04

مدیرعامل شرکت آرایشی بهداشتی ترنجان وی خاطرنشان کرد: شرکت ترنجان با هدف ارزش نهادن و جلب اعتماد مصرف کنندگان خود اقدام به ایجاد یک خط ارتباطی با دسترسی آسان و سریع در جهت ارائه مشاوره های تخصصی در ارتباط با محصولات خود اعم از آموزش مصرف، مقدار استفاده ، زمان استفاده و پاسخ به سوالاتی که مصرف کننده قبل از خرید و در طول مدت استفاده از این محصولات با آن روبروست ایجاد نمود.

دستاوردهای  شرکت نگارین گستر کیمیا ( برند ترنجان )

- ثبت اختراع محصول ضدلک با ماده موثر 100% گیاهی (شیرین بیان )

- ایزو 10004

- گواهینامه بین المللی از کمپانیQAL  از انگلستان

- گواهینامه ملی از مجمع متخصصین ایران

اهداف شرکت نگارین گستر کیمیا (برند ترنجان )

  • تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با پایه گیاهی
  • ایجاد فرصت های شغلی مناسب با تولید و توزیع محصولات داخلی
  • ارائه کیفیت عالی و قیمت مناسب جهت مصرف کننده
  • ایجاد فضای سالم رقابتی جهت صادرات
  • تولید بر اساس گیاهان بومی ایرانی
  • ترویج فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی
  • جایگزینی مواد موثر گیاهی و حذف مواد شیمیایی مضر برای پوست

پورمحمدی درپایان گفت: امیدوار هستم به زودی کالاهای آرایشی و بهداشتی ایرانی که با مواد اولیه ایرانی و تحت نظر وزارت محترم بهداشت و دستگاه های مربوطه تولید می شود و بسیار با کیفیت تر از محصولات خارجی با قیمت های گران دراختیار مصرف کننده قرار می گیرد. تولید و کالاهای این نوع محصولات ایرانی بدون هیچ مشکلی و با استقبال مدیران داروخانه ها و فروشگاه ها قرار گیرد.   

با تشکر از خبرگزاری کارایران ایلنا که این فرصت را دراختیار من برای معرفی محصولات ترنجان قرار داد .

تلفن مشاوره 22081818-021

ایران پوست مواد شیمیایی محصولات آرایشی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر