کد خبر: 1010693 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد :

متاسفانه ناگهان تعداد تولیدکنندگان ماسک افزایش پیدا کرده و با توجه به وضعیت اقتصادی و عدم شناخت مشتری از کیفیت محصولات، آنچه در خرید مدنظر قرار می‌گیرد قیمت ماسک است

مهدی کمالی تولید کننده ماسک و مدیر عامل شرکت به‌ماسک در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به‌ آخرین وضعیت تولید ماسک گفت:‌ متاسفانه وضعیت تولیدکنندگان ماسک در کشور خوب نیست البته مواد اولیه و تهیه آن برای تولیدکنندگان با تدابیری که انجام شده به سهولت صورت می‌گیرد اما در بحث فروش تولیدکنندگان مشکلات زیادی دارند.

وی ادادمه داد: متاسفانه ناگهان تعداد تولیدکنندگان ماسک افزایش پیدا کرده و با توجه به وضعیت اقتصادی و عدم شناخت مشتری از کیفیت محصولات، آنچه در خرید مدنظر قرار می‌گیرد قیمت ماسک است و خریدار در هنگام خرید اولویت خود را بر پایین بودن قیمت قرار می‌دهد و همین مساله باعث شده تا برخی تولیدکنندگان ماسک‌های ارزان ولی بی‌کیفیت تولید کنند که قابلیت‌های لازم را برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ندارد.

کمالی با اشاره به اینکه برخی از ماسک‌ها از استاندارد لازم برخوردار نیست، افزود: متاسفانه این ارزانی فریب دهنده باعث شده تا بسیاری از کالاهایی که با کیفیت هستند انبار شوند و به جای آن ماسک‌های بی‌کیفیت به فروش برسد. از دولت انتظار می‌رود تا راهکارهایی را ایجاد کند تا ماسک باکیفیت به دست مردم برسد.

وی ادامه داد: تولیدکنندگان ماسک باکیفیت حاضرند محصولات خود را با کمترین سود در اختیار شرکت‌ها و ارگان‌ها و عموم مردم قرار بدهد و علاقمندان می‌توانند با شماره تلفن 09195738272 واحد فروش تماس بگیرند.

 

مهدی کمالی هشدار درباره عرضه ماسکهای بی کیفیت و ارزان در بازار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر