کد خبر: 996050 A

به دنبال افزایش مشکلات تولید در کارخانه کیان تایر در شهرستان اسلامشهر، رئیس دادگاه عمومی بخش چهاردانگه از این کارخانه صنعتی دیدار کرد.

 براساس گزارشی که از طریق کارگران کارخانه کیان تایر در اختیار خبرنگار ایلنا قرار گرفته است، «هاشم امامی» رئیس دادگاه عمومی بخش چهاردانگه» روز گذشته به همراه کارفرمای این کارخانه از قسمت‌های مختلف خطوط تولید کارخانه و کارگرانی که مشغول کار بوده‌اند، بازدید کرد.

در همین رابطه یکی از کارگران این واحد تولیدی به ایلنا گفت: افزایش مشکلات تولید در این کارخانه که از سوی سهامدار اصلی کارخانه به وقوع پیوسته، تهدیدی برای امنیت شغلی بیش از هزار کارگر شده است.

این کارگر افزود: قطع یقین در نتیجه بازرسی روز گذشته رئیس دادگاه عمومی بخش چهاردانگه، چشم امید کارگران کیان تایر به مسئولان قوه قضاییه و دولت است تا نسبت به مشکلات ایجاد شده چاره‌اندیشی کنند و نگذارند کارخانه با ۵۰ سال قدمت و تجربه در صنعت لاستیک‌سازی و درحالی‌که زمینه اشتغال حدود ۹۰۰ نفر را در شهرستان اسلامشهر به صورت مستقیم ایجاد کرده، دچار مشکل شود.

به ادعای وی؛ مشکلات اخیر کارخانه کیان‌تایر به شکایت سهامدار اصلی کارخانه مربوط می‌شود که از قرار معلوم برای اعلام ورشکستگی کارخانه؛ شکایتی را به اداره ورشکستگی قوه قضائیه ارسال کرده است.

کارگران کیان تایر بازدید رئیس دادگاه چهارد انگه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر