سرخط خبرها:
کد خبر: 992450 A

کارگران کارخانه آجر نقشینه می‌گویند که این واحد صنعتی بعد از دو سال تعطیلی از مرداد ماه سال جاری فعالیت تولیدی خود را با ۴۵کارگراز سر گرفته و در سال جاری قصد افزایش نیرو دارد.

منابع کارگری در کارخانه آجر نقشینه با اعلام خبر از سر گیری فعالیت این واحد تولیدی به خبرنگار ایلنا گفتند: این واحد تولیدی بزرگ از حدود ۲ سال پیش به دلیل مشکلاتی که در زمینه تولید داشت، تعطیل اعلام شد و همه حدود ۴۰ کارگر آن بیکار شدند.

به گفته کارگران، هم اکنون خطوط تولیدی آجرسفال تیغه‌ای این کارخانه فعال است و با ادامه این روند قرار است طرح توسعه کارخانه نیز در مراحل بعدی اجرایی شود.

کارگران تصریح کردند: تقریبا هر ماه مواد اولیه برای تولید داریم و ظرفیت یک‌ساله این کارخانه ۳۰ میلیون قالب آجر تیغه‌ای است.

به گفته کارگران؛ کارفرمای فعلی آجر نقشینه ایلام تمام تلاش خود را برای رونق تولید و پرداخت به موقع مطالبات کارگران به‌کار گرفته است.

کارگران آجر نقشینه در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان استانی و شهرستانی که با حمایت آن‌ها این واحد تولیدی توانسته است فعالیت تولیدی خود را از سر بگیرد، در خاتمه از دولتمردان خواستند به تعهدات خود در قبال صنعتگران و تولیدکنندگان کشور که دچار مشکلات مالی هستند، هرچه سریع‌تر عمل کنند تا کارگران آن‌ها از امنیت شغلی و معیشتی برخوردار باشند.

کارگران آجر نقشینه آغاز تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر