کد خبر: 991125 A

اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی و تعدادی از تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان چهارمحال و بختیاری در نامه های جداگانه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اعزام هیاتی متشکل از معاونین و مدیران این وزارتخانه به استان قدردانی کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در متن تقدیر اتاق بازرگانی خطاب به محمد شریعتمداری آمده است: طرح مشکلات اشتغال و مباحث مربوط به حوزه‌های بانکی، تسهیلات و نیز مسائل مبتلابه موجود از سوی فعالان اقتصادی و کارآفرینان استان که منجر به مصوباتی امیدبخش در راستای حل معضلات آن‌ها شد، جای بسی سپاسگزاری دارد. بازدید از ده شهرستان استان و برگزاری جلسات فشرده در مرکز استان، شهرستان‌ها و احصای مشکلات و بررسی آن‌ها در فرصتی کوتاه بسیار موثر و امیدبخش بوده که تداوم بهرهمندی از خدمات و تجربیات ارزشمند شما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد انتظار است. 

در این نامه همچنین بر دستور پیگیری مصوبات احصا شده تا حصول نتیجه تاکید شده است. 

تشکل‌های کارگری و کارفرمائی نیز در نامه‌ای جداگانه از اینکه جمعی از مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجاهدت کرده و در شرایط حساس کرونائی برای بررسی مشکلات جامعه کارگری و حل معضلات اشتغال به این استان سفر کرده‌اند قدردانی کرده و خواستار تداوم این سفرها و پیگیری اجرای مصوبات شدند. 

هفته گذشته، به دنبال دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تیمی متشکل از معاونین امور اقتصادی، توسعه مدیریت و منابع و مدیران عامل بانک‌های رفاه کارگران و توسعه تعاون به منظور بررسی ظرفیت‌های استان چهار محال و بختیاری در حوزه‌های اشتغال، سرمایه‌گذاری و توسعه‌ای به این استان سفر کردند.

وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر