کد خبر: 989338 A

دومین کارگاه تعاملی «سیاستگذاری برای بهبود وضعیت کودکان» از سوی معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی، روز دوشنبه ۱۲ آبان (ساعت ۱۰ تا ۱۲) ویژه خبرنگاران، اهالی رسانه و فعالان رسانه‌ای به صورت مجازی برگزارمی شود.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این کارگاه تعاملی «مهدی منتظرقائم»، عضو هیئت علمی گروه ارتباطات دانشگاه تهران حضور دارد و به موضوع «بازنمایی رسانه‌ای مسائل کودکان» می‌پردازد. 

قراراست در این کارگاه، سه اثر رسانه‌ای برگزیده خبرنگاران در حوزه مسائل کودک به انتخاب برنامه پرسشگر (برنامه‌ی تخصصی مسائل آموزشی کودکان و نوجوانان) معرفی و از مولفان این آثار تقدیر شود. 

نشست اول این کارگاه، ۲۱ مهرماه و با حضور «احمد میدری»، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمود عباسی»، معاون وزیر دادگستری و رئیس مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و شماری از خبرنگاران اجتماعی و فعالان مسائل کودکان که پیش از این ثبت نام کرده بودند برگزار و از سه خبرنگار نویسنده‌ی آثار برگزیده به انتخاب انجمن دیاران تقدیرشد. 

برگزاری سلسله نشست‌های تعاملی با هدف هم‌افزایی در بخش سیاستگذاری و مدنی برای بهبود وضعیت کودکان بطور ماهیانه در دستور کار معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی قرار دارد. 

نمایندگان رسانه‌های جمعی فعال در حوزه کودک که موفق به شرکت در کارگاه اول نشده‌اند برای شرکت در نشست و دریافت لینک جلسه مجازی می‌توانند با ارسال نام و رسانه محل فعالیت با آدرس child@iran-bssc. ir مکاتبه کنند.

سیاستگذاری برای بهبود وضعیت کودکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر