کد خبر: 982414 A

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مسئولان مربوطه قول دادند که کارخانه بافت بلوچ به مناقصه گذاشته می‌شود و بنابر اعلام مسئولان، اشکالی در تحقق این مهم وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، مصطفى طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان، گفت: از اکثر شهرک‌های صنعتی و واحدها بازدید داشتیم که سه مشکل مشاهده شد البته برخی از این مشکلات در داخل استان سیستان و بلوچستان قابل حل است؛ بخش زیادی از مجموعه‌های صنعتی غیرفعال بود که با هماهنگی دستگاه‌ها می‌توان برای رفع موانع آن، اقدام کرد.

وی با اشاره به پتانسیل‌های معدنی گفت: در این راستا جلسه ای با استاندار برگزار شد که با مصوبات خوبی در زمینه مس و طلا و دیگر ذخایر همراه بود.

طاهری با بیان اینکه در خصوص پروژه بافت بلوچ هم پیگیری‌هایی شد که مشکل بافندگی و چاپ داشتند، ادامه داد: در این زمینه نیز مسئولان مربوطه قول دادند که به مناقصه گذاشته شود و بنابر اعلام مسئولان، اشکالی در تحقق این مهم وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص فولاد مکران و پیله وران هم پیگیری‌هایی انجام شد‌ که نشست‌های بعدی آن در تهران برگزار می‌شود.

کارخانه بافت بلوچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر