کد خبر: 981781 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در ادامه سفر به استان مازندران با اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان البرز مرکزی دیدار کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، رضا مسرور در دیدار با اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان البرز مرکزی که بابایی، نماینده ساری، شریفی عضو هیات مدیره و تنی چند از مدیران صندوق حضور داشتند، گفت: نشست با کانون‌های بازنشستگی یکی از برنامه‌های مستمر مجموعه مدیریتی صندوق است. ما از دیدگاه‌ها و نقطه نظرات کانون‌های بازنشستگی با هدف اعتلای صندوق و ارتقای رفاه بازنشستگان استقبال می‌کنیم.

وی با اشاره به پرداخت معوقات بازنشستگان و افزایش حق عائله‌مندی این عزیزان بر اهتمام صندوق برای اجرای همسان‌سازی تاکید کرد.

نماینده مردم ساری نیز ضمن تمجید از اقدامات صندوق در خدمت به بازنشستگان بر آمادگی مجلس جهت حل مشکلات بازنشستگان فولاد و پیگیری موضوع همسان‌سازی تاکید کرد.

اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان البرز مرکزی در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات صندوق فولاد برای بهبود خدمات رفاهی و درمانی بازنشستگان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

عیادت از دو بازنشسته

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و هیات همراه وی همچنین از دو تن از بازنشستگان صعب‌العلاج منطقه البرز مرکزی عیادت کردند.

مسرور در این دیدارها خدمت به بازنشستگان را موجب افتخار مجموعه مدیریتی صندوق دانست و تاکید کرد: برای درمان بازنشستگان و به ویژه عزیزانی که بیماری صعب‌العلاج دارند از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

شریفی، عضو هیات مدیره صندوق، باباخانی مدیرعامل شرکت شسبد و تنی چند از مدیران صندوق نیز مسرور را در عیادت از بازنشستگان بیمار همراهی نمودند.

صندوق بازنشستگی فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر