کد خبر: 981159 A

شجاعی برهان:

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به آذربایجان غربی در دیدار با استاندار این استان، گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درصدد است سیاست استقرار سامانه‌های شفافیت را در تمام سطوح اجرا کند.

به گزارش ایلنا، سیدضیاء‌الدین  شجاعی برهان با اشاره به استقرار سامانه‌های شفافیت و پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: این وزارتخانه، درصدد است این سیاست را در تمام سطوح اجرا کند و این موضوع، موجب رونق دولت الکترونیک شده و با استقرار این سامانه‌ها، از بسیاری مفاسد پیشگیری می‌شود. 

شجاعی برهان همچنین از تلاش‌ها و حمایت‌های استاندار آذربایجان غربی در تمام حوزه‌های کاری این وزارتخانه تقدیر و اظهار امیدواری کرد؛ با حمایت‌ها و تعامل دو سویه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استانداری، شاهد پیشرفت روزافزون این استان باشیم.

در این دیدار محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای  انتصاب ابوالفضل عبادی به عنوان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی تشکر  و حمایت کامل استانداری را از وی در راستای  پیشبرد امور اعلام کرد. 

سید ضیاء الدین شجاعی برهان سامانه‌های شفافیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر