کد خبر: 980825 A

مدیرکل کار زنجان خبر داد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، گفت: در تمام واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان ماسک و اقلام بهداشتی رایگان در اختیار کارگران قرار می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا یوسفی صبح امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ نفر از کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی در استان زنجان دچار بیماری کرونا شدند، گفت: تاکنون از این تعداد مورد فوتی بیماری کرونا در کارگران استان زنجان نداشتیم.

وی اظهار کرد: کارگران واحدهای تولیدی در شهرستان‌های زنجان و ابهر بیشترین مبتلایان به بیماری کرونا در استان زنجان را دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، با بیان اینکه با واحدهای تولیدی که در آن‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود به شدت برخورد می‌شود، گفت: تمام کارگران در واحدهای تولیدی موظف به رعایت بهداشت فردی و اجتماعی هستند.

یوسفی تاکید کرد: در تمام واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان ماسک و اقلام بهداشتی رایگان در اختیار کارگران قرار می‌گیرد.

وی افزود: تولید اقلام بهداشتی در واحدهای تولیدی استان زنجان روند روبه رشد دارد و با توجه به وضعیت موجود ماسک، در حال حاضر استان زنجان مشکل کمبود ماسک را ندارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، از تشکیل بیش از ۹۰۰ هسته همیار سلامت در واحدهای تولیدی و صنعتی استان زنجان خبر داد.

رشد کار و رفاه اجتماعی کشاورزی ماسک زنجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر