کد خبر: 978236 A

شورای اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق کشور با صدور بیانیه‌ای، از اختصاص چارت خالی برای استخدام همه اپراتورها تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از کارگر دائم شدنِ همه‌ی ۴۷۰۰ اپراتور پست‌های فشار قوی برق، شورای هماهنگی این اپراتورها به نمایندگی از جانب بدنه، با صدور بیانیه‌ای از مقامات و مسئولان دولتی تشکر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

« من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

جناب آقای دکتر اردکانیان، وزیر محترم نیرو

جناب آقای دکتر محسنی، مدیرکل محترم دفتر حراست و امورمحرمانه وزارت نیرو

جناب آقای دکتر اولیاء، معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو

جناب آقای دکتر بخشایش، مدیرکل محترم دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری

جناب آقای متولی‌زاده، مدیرعامل محترم شرکت مادر تخصصی توانیر

جناب آقای مهندس سجادی، معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی

با سلام وآرزوی تندرستی

ما افتخار می‌کنیم که شما همواره در برنامه‌های خود همکاران را سرمایه‌های اصلی شرکت می‌دانید و با ایجاد رفاه و امنیت شغلی برای کارکنان از مطالبات قانونی آنها دفاع می‌کنید بر همین اساس شورای اپراتوری پستهای فشار قوی برق کشور به نمایندگی از همکاران، مراتب سپاس و قدردانی را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه، به دلیل توجه مستمر به وضعیت شغلی اینجانبان در تمامی زمینه‌ها اعلام می‌داریم، بی‌شک توجه شما بزرگواران  به قشر زحمتکش اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق کشور که در کنار سایر کارکنان محترم به عنوان پیشگامان صنعت برق می‌باشند اعتماد به نفس و شوق و تلاش آنها را در انجام وظایف محوله دو چندان نموده‌اید و همگی ما به داشتن اینچنین مسئولینی به خود می‌بالیم.

رفتار همراه با محبت شما عزیزان، کلمات پر مهر، راهنمایی‌های کارشناسانه، حمایت‌های همه‌جانبه و همکاری‌های بی‌دریغتان را، جز با دعای خیر و تلاش مضاعف نمی‌توان جبران نمود.

ضمن سپاس و قدردانی، از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روز افزونتان  را خواستاریم و امیدواریم در تمام عرصه‌های زندگی موفق و سربلند باشید.

و من الله توفیق

 شورای اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق کشور»

کلاه‌زردها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر