کد خبر: 975647 A

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان:

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان گفت: از کلیه امکانات صندوق بیمه اجتماعی بهره برده و همه قدرت خود را در گسترش این بیمه به کار خواهیم بست.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مهدی ابارشی در دیدار با علی رحمانی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان، ضمن ترسیم عملکرد صندوق خواستار همکاری این نهاد به منظور دستیابی به اهداف صندوق شد.

او با اشاره به طرح هر دهیار یک کارگزار بیمه گفت: تقاضا داریم تا در اجرای طرح بازاریاب کارگزاری به وسیله دهیاران روستاها از نقطه اثر خود به نفع صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر بهره بگیرید تا هر دهیار یک بازاریاب بیمه باشد.

مدیر صندوق استان اصفهان در ادامه به طرح اجرای میز خدمت در شهرستانها اشاره کرد که با هماهنگی و همه جانبه مسئولان شهرستان می‌تواند تاثیر بسزایی در معرفی صندوق به جامعه هدف داشته باشد.

در ادامه علی رحمانی با اشاره به ظرفیت دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی در اشاعه فرهنگ بیمه‌ای در مناطق هدف صندوق گفت: با تمام قدرت به گسترش بیمه روستایی کمک خواهیم کرد.

در پایان این دیدار رحمانی گفت: از کلیه امکانات دفتر خود برای توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستایی و عشایر بهره خواهد برد و مساعدت لازم ازین صندوق خواهند داشت.

بیمه اجتماعی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر