کد خبر: 969736 A

از قرار معلوم، افرادی که یک کارگر را در محمدشهر کرج مورد ضرب و شتم قرار داده بودند، اخراج شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ضرب و شتم یک کارگر ساختمانی در محمدشهر کرج توسط عوامل یک شرکت پیمانکاری وابسته به شهرداری محمدشهر روز چهارشنبه در فضای مجازی و اینستاگرام بازتاب فراوان داشت.

از قرار معلوم، عوامل این شرکت پیمانکاری، یک کارگر ساختمانی را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند اما به گفته شهردار محمدشهر، درگیری ابتدا توسط کارگر شهرداری آغاز شده است.

سعید صفری بیان داشت: از آنجا که مالک ساختمان در محل حضور نداشت، عوامل شرکت پلیس ساختمان خصوصی از کارگران خواستند تا ادامه کار را متوقف کنند اما کارگران به اخطارها توجهی نکردند و شهربانان اقدام به جمع آوری تعدادی از ابزار کار کارگران کردند که کارگران با هجوم به یکی از عوامل پلیس ساختمان وی را زیر دست و پا  قرار دادند که اصل فیلم در اختیار شهرداری است.

شهردار محمدشهر در خصوص وضعیت کارگر مجروح حادثه درگیری فیزیکی دیروز  گفت: وضعیت عمومی این کارگر خوب است و موضوع به صورت ویژه با حضور مقام قضایی بررسی می‌شود. 

به گفته او، سه نیروی شرکت پیمانکاری بعد از این اتفاق اخراج شده‌اند. او تایید کرده است که این چهارمین درگیری نیروهای پیمانکار با کارگران در سال جاری است.

محمد شهر کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر