کد خبر: 969478 A

مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران، گفت: در 5 ماه گذشته، در شعب تابعه حدود 28 هزار سابقه را به شعب دیگر سازمان در سراسر کشور اعلام و 27 هزار سابقه نیز در این مدت از طریق واحدهای نامنویسی به اداره کل وارد شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس اورنگ مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران با ذکر مطالب بالا گفت: در 5 ماه گذشته، در  شعب تابعه حدود 28 هزار سابقه را به شعب دیگر سازمان در سراسر کشور اعلام و 27 هزار سابقه نیز در این مدت از طریق واحدهای نامنویسی به اداره کل وارد شده است.

وی تصریح کرد: در این بازه زمانی، در شعب تابعه حدودا 55 هزار نامنویسی از بیمه شدگان اصلی و تبعی انجام و حدود 370 هزار دفترچه درمانی نیز صادر، تعویض یا تمدید اعتبار شده است.

اورنگ گفت: دیگر نیازی به حضور بیمه شدگان، بازنشستگان و تمامی افرادی که دارای دفترچه تأمین اجتماعی هستند به شعب و یا کارگزاری‌ها برای تمدید اعتبار دفترچه‌ها نیست و اعتبار دفترچه درمانی در صورت داشتن استحقاق از طریق استعلام آنلاین و در زمان مراجعه به مراکز درمانی از طریق سه روش اینترنتی و سه روش غیر اینترنتی قابل استعلام است. همچنین در مورد دفترچه‌های درمانی که در حال حاضر دارای اعتبار است، نیازی به استعلام مجدد اعتبار توسط مرکز خدمت دهنده نیست.

مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران تاکید کرد: بیمه شدگان تأمین اجتماعی نیز می‌توانند اعتبار دفترچه‌های خود را از طریق این ۶ روش ذکر شده استعلام و تا آخرین برگ دفترچه درمانی خود را بدون نیاز به تمدید اعتبار حضوری، استفاده نمایند. 

سازمان تامین اجتماعی تمدید اعتبار دفترچه بیمه تامین اجتماعی روش های غیرحضوری تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر