کد خبر: 966336 A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت : در پایان مرداد ماه سال جاری تعداد کارگران دارای حقوق معوق در واحدهای تولیدی استان مرکزی نسبت به مدت مشابه سال قبل 72 درصد کاهش یافته است.

به گزارش ایلنا،  بهروز اکرمی اظهار داشت: تعداد کارگران دارای حقوق معوق از حدود 5800 نفر در مرداد سال گذشته به حدود 1600 نفر در مرداد امسال کاهش یافته است. اکرمی همچنین با اشاره به واحدهای تولیدی دارای حقوق معوق اظهار داشت : تعداد واحدهای تولیدی دارای حقوق معوق در استان مرکزی نیز از 46 واحد در مرداد ماه سال گذشته با کاهش حدود 35 درصدی به 30 واحد در مرداد ماه سال جاری رسیده است.

رئیس کمیسیون کارگری استان مرکزی خاطر نشان ساخت : مجموع ماه های معوقات کارگران نیز در این مدت نیز از 153 ماه به 95 ماه کاهش یافته است. وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران ، خوشبختانه با تلاش مجاهدانه فعالان اقتصادی و صنعتگران وضعیت رو به بهبودی را در استان مرکزی شاهد هستیم و مدیریت استان تلاش دارد با پیگیری و رفع مسائل و مشکلات تولید کنندگان ضمن حفظ اشتغال موجود ، نسبت به ایجاد اشتغال جدید و رفع دغدغه تولید کنندگان گامهای اساسی را در این زمینه بردارد. 

 

حقوق معوق کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر